Evelina Antanėlė: susigrąžinti sveikatą
Profesinės sveikatos specialistė ir darbo medicinos gydytoja teigia, kad šiandien per dažnai pašlijusios sveikatos priežastys glūdi darbe, kuriame praleidžiame didžiąją dalį savo dienos laiko. Todėl būtent kolektyvo gebėjimas laiku išgirsti vienas kitą, sulaukti vadovų ir kolegų paramos, nuoseklios pastangos mažinti darbe patiriamą įtampą, valdyti darbo krūvį ir tempą tapo gyvybiškai svarbūs šiuolaikiniam darbuotojui ir darbdaviui. Tai geresnės sveikatos viltis, kurios šiandien taip reikia žmonijai.
Sigita Vičaitė: atstatyti kolektyvo darbingumą ir darną
Sveikatos psichologė, turinti daugiau nei 10 metų mokymų ir diskusijų grupių vedimo patirtį. Įkvėpta savo mentorių iš Suomijos profesinės sveikatos instituto, ji kviečia rūpintis psichosocialine darbo aplinka – taip atstatyti ne tik savo asmeninį, bet ir kolektyvo darbingumą, darną, apsisaugoti nuo streso, perdegimo, pravaikštų, nelojalumo ir konfliktų.
Dr. Jelena Stanislavovienė: žengti kartu su pasaulinėmis tendencijomis
VU Medicinos fakulteto lektorė, turinti virš 15 metų mokslinę patirtį psichikos sveikatos srityje bei psichosocialinės rizikos veiksnių tyrime ir valdyme. Siekia, kad Lietuvos darbovietės prisivytų pasaulines psichosocialinės rizikos valdymo tendencijas ir taptų geresnėmis vietomis dirbti.
Liepa T. Valandis: išspręsti problemas
Psichologė, kurianti ir vedanti įvairias psichologijos mokymų programas vadovams bei darbuotojams ir jau 12 metų įvairiuose leidiniuose publikuojanti psichologinius straipsnius. Jai rūpinimasis darbo aplinka ir darbuotojų gerove – tai visų pirma sprendimas gyventi, dirbti ir jaustis geriau. Tiek vedant mokymus, tiek rašant straipsnius jai svarbiausia, kad žmogus juose visų pirma rastų sau ir (apie) save, o problemos susitiktų su galimais sprendimais.