Įgyvendiname unikalų projektą

9/5/2023

Džiaugiamės, jog 2023 m. turime galimybę augti, stiprėti, mokytis ir mainytis patirtimis. Šiuo metu įgyvendiname Nevyriausybinių organizacijų fondo 2023 metų nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektų atrankos konkurso lėšomis remiamą projektą Nr. NVOK 06105. Projekto rėmimo lėšas skiria Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Iki metų galo esame numatę stiprinti komunikaciją temomis, kurios yra svarbios mums ir kiekvienam Lietuvos darbo rinkos dalyviui, tad sieksime didinti psichikos sveikatos darbo vietose bei psichosocialinės rizikos vertinimo ir valdymo darbovietėse žinomumą.

Šio projekto metu yra numatyta surengti tris diskusijas-dirbtuves, kurių metu rizikos vertintojai, darbdaviai, darbuotojų, teisėkūros, mokslo ir komunikacijos atstovai stengsis kuo giliau išgvildenti rizikos vertinimo ir valdymo temą, suburs bendraminčių tinklą ir ieškos atsakymų į klausimą, kas gali padėti atskleisti sveikesnės darbo aplinkos potencialą, slypintį psichosocialinės rizikos vertinime ir valdyme. Pirmoji diskusija - jau spalį, tad laukite įspūdžių ir tęsinio!

Projektui skirta 15585 Eur suma. Projektą įgyvendiname nuo 2023 m. liepos mėnesio.