Dalyvavome SDG forume „Sauga ir sveikata 2021“

11/16/2021

Lapkričio 11d. vyko SDG forumas „Sauga ir sveikata 2021“, pritraukęs net kelis šimtus dalyvių. Tai - vienas didžiausių renginių darbuotojų sveikatos ir saugos tema šiemet, kuriame pranešimus skaitė ir į diskusiją leidosi pirmaujančių Lietuvos įmonių ir organizacijų, nevyriausybinių organizacijų ir valdžios institucijų atstovai.
Forumo sesijoje „Psichosocialiniai rizikos veiksniai: geroji patirtis ir prevencija“ pranešimą skaitė sveikatadarbe.lt lektorė dr. Jelena Stanislavovienė. Virš 15 metų mokslinę patirtį psichosocialinės rizikos veiksnių tyrime ir valdyme turinti J. Stanislavovienė dalijosi savo įžvalgomis apie tai, koks turi būti psichosocialinės rizikos vertinimas, kad darbovietėms ir darbuotojams atneštų realią naudą.

Psichosocialinės rizikos veiksnių vertinimas ir valdymas ─ viena aktualiausių pastarojo meto temų, kurios svarbą forumo atidarymo pradžioje pabrėžė ir „SDG“ vadovas Eduardas Jasas. Džiaugiamės, jog forumo metu buvo įteikti apdovanojimai įmonėms, geriausiai besitvarkančiomis su psichosocialinės rizikos veiksniais.